Simulátor automobilu vo Virtuálnej Realite

VR Simulátor

VR Simulátor na Steame
follow me on facebook Pozrieť si záznam z hrania Virtuálnych titulov

Cenník simulátora jednotlivci

RÝCHLA JAZDA

Cenna je za rezerváciu VR simulátora na 1 hodinu používania. K dispozícii budete mať náš priestor, trenažér, VR headset podľa vašeho výberu (Valve Index / Pimax 5K+). My vás oboznámime s headsetmi, zariadením a vyhotovíme vám parádny záznam z hry. Zoznam herných možností je tu

**** akcia **** 15€

PROFÍK

Cenna je za rezerváciu VR simulátora na 3 hodiny používania. K dispozícii budete mať náš priestor, trenažér, VR headset podľa vašeho výberu (Valve Index / Pimax 5K+). My vás oboznámime s headsetmi, zariadením a vyhotovíme vám parádny záznam z hry. Zoznam herných možností je tu.
Pri prenájme na 3 a viac hodín si budete môcť vyskúšať aj bežné tituly ktoré sú dostupné pre VRDemo.

40€

LA MANŠ

Cenna je za rezerváciu VR simulátora na 6 hodín používania. K dispozícii budete mať náš priestor, trenažér, VR headset podľa vašeho výberu (Valve Index / Pimax 5K+). My vás oboznámime s headsetmi, zariadením a vyhotovíme vám parádny záznam z hry. Zoznam herných možností je tu.
Pri prenájme na 3 a viac hodín si budete môcť vyskúšať aj bežné tituly ktoré sú dostupné pre VRDemo.

60€


Cenník simulátora skupiny

HODINKA

Cenna je za rezerváciu VR simulátora na 1 hodinu používania uzavretou skupinou o max počte 4 ľudí. K dispozícii budete mať náš priestor, trenažér, VR headset podľa vašeho výberu (Valve Index / Pimax 5K+). My vás oboznámime s headsetmi, zariadením a vyhotovíme vám parádny video záznam. Zoznam herných možností si môžete pozrieť tu

25€

PRETEKY

Cenna je za rezerváciu VR simulátora na 3 hodiny používania uzavretou skupinou o max počte 6 ľudí. K dispozícii budete mať náš priestor, trenažér, VR headset podľa vašeho výberu (Valve Index / Pimax 5K+). My vás oboznámime s headsetmi, zariadením a vyhotovíme vám parádny video záznam. Zoznam herných možností si môžete pozrieť tu.
Pri prenájme na 3 a viac hodín si budete môcť vyskúšať aj bežné tituly ktoré sú dostupné pre VRDemo.

60€

POOBEDIE

Cenna je za rezerváciu VR simulátora na 6 hodín používania uzavretou skupinou o max počte 8 ľudí. K dispozícii budete mať náš priestor, trenažér, VR headset podľa vašeho výberu (Valve Index / Pimax 5K+). My vás oboznámime s headsetmi, zariadením a vyhotovíme vám parádny video záznam. Zoznam herných možností si môžete pozrieť tu.
Pri prenájme na 3 a viac hodín si budete môcť vyskúšať aj bežné tituly ktoré sú dostupné pre VRDemo.

100€Realizácia vo vašich priestoroch


Cena po dohode v závislosti od počtu osôb a objednaného času. Použite náš Facebook messenger na stránke VRSimulátor.

Steam účty, zdieľanie hier a použivanie hygienických masiek pre VR okuliare

Pre kompletné informácie ohľadne pravidiel užívania simulátora, zapožičania príslušenstva alebo možnosti používať simulátor pod vlastným Steam účtom sú k dispozícii cez náš kontaktný formulár na stránkach na Facebooku.

V cene každej ponuky je pomoc s obsluhou simulátora(používanie ovládania zariadenia ako volant, radiaca páka, pedále a VR okuliare) a zároveň dohliada na vašu bezpečnosť a VR komfort.